NITRO QuBITS

AEGEA Nitro QuBits jest pierwszym na świecie Bio-Energetycznym Hologramem zwiększającym działanie Tlenku Azotu w układzie krwionośnym. Hologramy AEGEA Nitro QuBits są kwantowym oprogramowaniem mającym epigenetyczny wpływ na energetyczne częstotliwości ludzkiego ciała.

Hologramy AEGEA Nitro QuBits są kwantowym oprogramowaniem mającym epigenetyczny wpływ na energetyczne częstotliwości ludzkiego ciała.

Tlenek Azotu jest bardzo ważny dla serca i układu krwionośnego Nagroda Nobla za badania nad wpływem Tlenku Azotu na funkcjonowanie systemu krwionośnego umożliwiła powstanie energetycznego produktu kwantowego wspierającego zdrowie. System Meridian przenosi energię i informację przez ciało. Wypadek, stres, choroba, złe pokarmy i napoje to wszystko może wpłynąć na zaburzenie przepływu energii lub wręcz blokowanie umiejętność naszego ciała do autoregulacji i funkcjonowania na swoim najlepszym poziomie zaburzając epigenetykę (wpływ środowiska) na poziomie DNA naszych komórek.

Wiele razy w ciągu dnia ludzkie ciało jest zagrożone ze strony zatrutego pożywienia i środowiska, elektro smogu, długiego wystawienia na pływ telefonów, komputerów, Wi-Fi itd. Te zakłócenia oraz inne czynniki epigenetyczne obciążają nasz system energetyczny nawet kiedy odpoczywamy.
Emocjonalne zakłócenia również powodują, że nasze ciało przechodzi przez fizjologiczne i energetyczne zmiany, aby dopasować się do dynamicznie zmieniającego się procesu i utrzymać homeostazę oraz harmoniczny rezonans i w efekcie utrzymać nas przy życiu. Te wszystkie czynniki powodują przy tym utratę zdrowia czego przejawem są złe samopoczucie i narastające choroby.

WZMACNIA I WSPOMAGA 
o Zdrowe Ciśnienie Krwi
o Zdrowie Serca i układu krwionośnego
o Lepsze ukrwienie i zdrowe funkcjonowanie żył
o  Ulga od bólu i Stanów Zapalnych

CZAS DZIAŁANIA: 
o 3 dni