LIVE – pozostałe

Zaawansowane: SPOTKANIE Z ZARZĄDEM

W skrócie: spotkanie z Właścicielami Firmy, abyś mógł poznać osoby z Zarządu.
Spotkanie na żywo na którym co tydzień zapraszamy jednego z Prezydentów firmy AEGEA! Poznasz historię jak po 10 latach stworzono tą technologię, poznasz historię ludzi z Zarządu, Dowiesz się na jakim etapie rozwoju jesteśmy, jakie badania prowadzimy, jaką mamy strategie Rozwoju, jakie produkty planujemy wprowadzić, jaka jest dalsza wizja za kilka lat.

Środa 21:00

Zaawansowane: SPOTKANIE Z LIDERAMI

W skrócie: Inspiracja, wiedza, strategie budowania biznesu od najlepszych liderów.
Spotkanie na którym poznasz Liderów projektu z Ameryki, Polski oraz Europy. Będziesz mógł posłuchać ich historii, stategii jak budują swoją grupę, jak rozmawiają ze znajomymi, co się sprawdza a co nie. Wszystko czego potrzebujesz, aby ruszyć do przodu i w strategiczny sposób zacząć zarabiać pieniądze wraz z firmą.

Czwartek 21:00

Zaawansowane: DREAM TEAM LEADERSHIP

Poznaj wspaniałych ludzi, którzy dołączyli do naszego zespołu Dream Team Poland. Spotkanie na którym osoby pasjonujące się tematem AEGEA z całej Polski i świata mogą spotkać się, poznać, podszkolić się, dowiedzieć się o aktualnych promocjach, spotkaniach, wydarzeniach. Będzie to podsumowanie tygodnia ale również edukacja, inspiracja, czasem warsztaty rozwojowe.

Niedziela 20:00