QUANTUM CARD

Karta z włókna węglowego wspomagana jest opatentowaną i zastrzeżoną przez AEGEA technologią o nazwie QRT (Quantym Resonance Technology).

Stworzona dzięki opatentowanej technologii QUANTUM RESONANCE TECHNOLOGY (QRT). Potężne programowanie na tej karcie ma możliwość połączenia z naturalnym rezonansem harmonicznym produktów na bazie wody.

ŚWIEŻA WYCIŚNIĘTA ENERGIA z karty AEGEA QUANTUM CARD. Wyobraź sobie rewolucyjną, wydajną i łatwą w użyciu technologię z uziemiającą częstotliwością, która działa naturalnie w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, a nawet żywności!

Ta przełomowa technologia wibracji zakodowana jest tak, by w sposób naturalny skutecznie wpływać poprzez harmoniczny rezonans na produkty, które zawierają w swoim składzie wodę, czyli rośliny i organizmy żywe. KARTA KWANTOWA jest inteligentnym sposobem aby pomóc w harmonizowaniu spożywanej wody, jedzenia, napojów, alkoholi, jak również poprawić właściwości użytkowe kremów, perfum i innych kosmetyków.

Po prostu machnij KARTĄ QUANTUM nad przedmiotami, aby czerpać korzyści z energii uziemiającej. W ciągu kilku sekund możesz doświadczyć szerokiej gamy pozytywnych efektów, energii, wydajności, a nawet dramatycznej poprawy smaku.

POPRAWIA I WZMACNIA:
o Wodę 
o Napoje 
o Jedzenie 
o Kosmetyki 
o Siła & Energia 
o Umysł & Ciało 

REDUKUJE: 
o Stres
o Ból głowy i tkanek miękkich 
o Zmęczenie Ciała 
o Skutki elektro-magnetycznego napromieniowania (EMRSA1)  

CZAS DZIAŁANIA:
o 3 lata

ZASIĘG:
o 1.5 metra

GWARANCJA:
o 3 lata