Instrukcja rejestracji

UNIWERSALNA INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ PŁATNOŚCI KARTĄ, JEŻELI WYBIERASZ WSPÓŁPRACĘ NA ZASADZIE 80% WYKONANE Z POMOCĄ NASZYCH GOTOWYCH ROZWIĄZAŃ

 • Kliknij w otrzymany indywidualny link partnera od osoby, która Cię tu zaprosiła lub masz go na wcześniejszej stronie w zakładce REJESTRACJA klikając osobę, która Cię tu zaprosiła i uzyskując od niej hasło dostępu.
 • Wybierz język polski z prawej strony (1) aby było Ci łatwiej a wbudowany słownik postara się przetłumaczyć zawartość strony. Następnie upewnij się, że dane na pasku (2), to dane osoby która Cię zaprosiła – nie koniecznie te, które widzisz na obrazku niżej – powinny to być dane osoby, która Cię zaprosiła. Teraz możesz już kliknąć w przycisk „Dołącz teraz” (3).

 • Teraz po załadowaniu strony przewiń ją w dół i wybierz czy chcesz się zarejestrować jako Dystrybutor czyli partner biznesowy i zarabiać (1) czy przejść do sklepu jako Klient w celu dokonania samych zakupów (2). Pamiętaj: rejestracja jako Dystrybutor, także pozwoli Ci na zakupy osobiste, ale też na tworzenie swojej struktury, biznesu, razem z Naszym zespołem. Co za tym idzie będziesz mógł dokonywać zakupów np. z zarobionych już pieniędzy. Warto rozważyć taką możliwość nawet na przyszłość

 • Po załadowaniu kolejnej strony wybierz język polski (1), aby przetłumaczyć ją na polski a następnie uzupełnij wszystkie pola obowiązkowe oznaczone czerwoną gwiazdką * a kiedy przejdziesz do pola z oznaczonego strzałką (2) wymyśl swoją nazwę użytkownika/login, który będzie stanowić Twój adres WWW do rejestracji Twoich partnerów lub klientów (wpisz swoje dane, te niżej są przykładowe).

 • Przewiń niżej do kolejnej części i ustal swoje hasło (1) a następnie wybierz czy startujesz w biznesie bez opłat czy z jednym z poniższych pakietów.
  Start bez opłat: działasz na własną rękę, budujesz biznes samodzielnie. Jeżeli masz doświadczenie, uważasz, że sobie poradzisz samemu to zapraszamy. Jeżeli za tydzień, dwa, dojdziesz do wniosku, że jednak chciałbyś mieć zaplecze pomocy, to masz taką możliwość – dokonując zakupu pakietu w późniejszym czasie.
  Pakiet (obojętnie jaki aktywny pakiet):
  1) Uzyskasz dostęp na stałe do grypy AEGEA Platnium Team na którą zapraszasz osoby, które chcesz aby dowiedziały się tutaj o tej technologii i biznesie, żebyś już nie musiał robić tego samemu – tłumaczyć wszystkiego;
  2) Uzyskasz dostęp do tajnej grupy AEGEA Platinium Team 2.0 z modułami szkoleniowymi, pomocami oraz czatem grupy, abyś miał stały kontakt z osobami już współpracującymi oraz Twoim opiekunem tzw.-nym sponsorem.
  3) Uzyskasz na potrzeby współpracy pozwolenie na wykorzystywanie strony www.aegeateam.pl
  Od tej pory możesz zapraszać na nią np. osoby które nie mają facebooka a chcą się zapoznać z biznesem, technologią. Na stronie w zakładce REJESTRACJA pojawi się Twoje imię i nazwisko a po kliknięciu w nie, osoba którą zaprosiłeś zostanie prze-kierowana do Twojej indywidualnej strony z Twoim indywidualnym linkiem rejestracyjnym, który przypisze tą osobę na zawsze do Ciebie i będziesz zarabiać z całej jej struktury i osób niżej oraz znajdzie tam instrukcję – jak krok po kroku prawidłowo się zarejestrować do AEGEA.
  Podsumowując 80% pracy zostanie wykonane za Ciebie. Ty zajmiesz się tylko przekazywaniem informacji i kierowaniem osób na nasze kanały informacyjne i na koniec skierujesz daną osobę do zakładki rejestracja. Jeżeli taki sposób bardziej do Ciebie przemawia – wystarczy, że podczas rejestracji zakupisz obojętnie jaki pakiet produktowy dla siebie a otrzymasz od Naszej grupy wszystkie te możliwości gratis.
  Dzięki temu sam przekonasz się o tej niesamowitej technologii a więc staniesz się też bardziej skuteczny a co za tym idzie szybciej niezależny finansowo i czasowo.
 • Przewiń dalej i zaznacz wszystkie zgody (1) oraz kliknij przycisk aby przejść dalej lub następne (w zależności jak przetłumaczy Ci słownik).

 • Aby zalogować się do panelu gdzie widzisz swoje biuro wirtualne, obroty swoje, partnerów, logujesz się na stronie gdzie wcześniej się rejestrowałeś klikając tym razem ZALOGUJ. Hasło wcześniej ustaliłeś przy rejestracji jak i login. Gdybyś miał problem w zalogowaniu, możesz próbować zalogować się numerem ID, który otrzymasz na e-mail lub zgłoś się do osoby, która Cię zaprosiła, ona widzi ten numer w panelu.
  Logowanie do panelu na stronie: https://aegea.com/

  Niżej przypominam jeszcze raz gdzie wpisałeś swój login
 • Twój link rejestracyjny dla Twoich partnerów ma postać: www.aegea.com/twójlogin lub www.aegea.com/twojeID
  Po ukośniku należy wstawić swój login lub numer ID. Sprawdź wklejając do przeglądarki, czy na górze pojawią się Twoje dane. Jeśli tak to wszystko gra.
  Jeżeli wybrałeś opcję z pakietem – nie martw się – Twój link będzie już na stronie w zakładce rejestracja.

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI KARTĄ

UWAGA: Jeżeli Twój bank standardowo nie ma blokady dla płatności kartami w Internecie to wszystko przebiegnie pomyślnie o ile uzupełnisz dane prawidłowo.
TWÓJ BANK: Może stosować blokadę dla pierwszej płatności w Internecie lub pierwszej do firmy z poza Polski w celach bezpieczeństwa czy aby to właściciel karty dokonuje płatności.

Jeżeli Twój bank taką blokadę zastosuje to po nieudanej płatności zadzwoń na infolinię swojego banku i poproś o odblokowanie płatności kartą w Internecie. To wszystko. Od tej pory będziesz mógł korzystać z płatności kartą poprze Internet. Niżej wskazaliśmy dane w czerwonych ramkach, które są potrzebne podczas finalizowania zakupów i płatności w Internecie.