EMF SHIELD

Nie musisz znać angielskiego. Po prostu obejrzyj do końca i ZOBACZ rezultaty.

Przez większość naszego dnia jesteśmy pod wpływem zakłóceń przez różnego rodzaju Pola Elektromagnetyczne. Jedne słabiej inne mocniej wpływają na komunikacje naszych komórek. Jeśli na poważnie traktujesz cel jakim jest osiągnięcie i utrzymanie najlepszego poziomu zdrowia, to jest kilka kroków, które możesz zrobić aby obniżyć ich szkodliwy wpływ na nasze ciało.

Zdaniem organizacji World Health Organization (WHO):
Pola elektromagnetyczne wpływają na nas ponieważ ludzkie ciała mają swój własny elektryczny potencjał wpływający na biochemiczne reakcje w systemie nerwowym, trawiennym, czy funkcjonowaniu organów takich jak mózg czy serce. Wystawienie na EMF może wpływać na Twoje ciało na wiele niekorzystnych sposobów.”

Wspomagaj zdrowie chroniąc się przed szkodliwymi sygnałami i częstotliwościami EMF, które koryguje produkt EMF SHIELD. Technologia harmonicznego rezonansu została opracowana tak, aby wspomagać ciało w neutralizowaniu negatywnego wpływu promieni z telefonów, komputerów, mikrofalówek, monitorów, WiFi i urządzeń elektrycznych, których mamy coraz więcej wokół siebie.
Po prostu umieść produkt EMF SHIELD blisko źródła energii aby zacząć zabezpieczać siebie oraz Twoją rodzinę.

WZMACNIA I WSPOMAGA 
o Redukcja zaburzeń układu nerwowego, takich jak zmęczenie, stres i zaburzenia snu  
o Redukcja podrażnień oczu, takich jak pieczenie  
o Redukcja podrażnień skóry, takich jak mrowienie twarzy, uczucie pieczenia i wysypki

CZAS DZIAŁANIA: 
o 1 rok