Informacje ogólne

AEGEA opracowała przenośną i osobistą technologię naturalnych częstotliwości, których wibracja poprawia ludziom bio-pole co zmniejsza dolegliwości i poprawia Zdrowie.

AEGEA szczyci się naukowymi odkryciami oraz badaniami, które dokumentują pożądany efekt w ciele przez cały dzień dzięki opatentowanej Kwantowej Technologii Rezonansowej.

Energia przenika Twoje ciało i wszystkie jego komórki a otacza Cię bio-pole (jest to udowodnione).
Jest to Energia, której przepływ w Twoim organizmie podtrzymuje życie i umożliwia prawidłowe jego funkcjonowanie: możesz poruszać się, oddychać, myśleć, czuć i działać. Od niej zależy również stan naszego zdrowia i samopoczucia a jakiekolwiek zaburzenie tej życiowej energii płynącej przez nasz System Meridian (ścieżki energii – sprawdź tutaj) skutkuje w rezultacie zaburzeniem równowagi oraz dysfunkcją różnych miejsc w organizmie (czytaj: chorujemy). Pole Energetyczne naszego ciała jest połączone z energią środowiska życiowego i reaguje tak na pozytywne jak i na negatywne jego działanie.

To co może wpłynąć na zaburzenie przepływu energii w ciele to ciężkie emocjonalne doświadczenia takie jak stres, trauma, wypadek…
Są to również metale ciężkie oraz toksyny z „wzbogaconego chemicznie” pożywienia czy chemicznych lekarstw, jak również z rosnącego zanieczyszczenia powietrza i wody. Innym powodem może być po prostu destrukcyjny styl życia.
To co również może zaburzać prawidłowy przepływ naszej energii to nadmierne działanie pól elekromagnetycznych z telefonu, Wifi, Komputera, Anten Radiowych i urządzeń elektrycznych.
Nawet jak tego negatywnego działania nie czujesz jeszcze, to jest to tylko kwestią czasu gdy od drobnych niejawnych stanów zapalnych rozwiną się potężne i nieraz śmiertelne choroby. W sumie te czynniki skutkują poważną EPIDEMIĄ nieuleczalnych chorób cywilizacyjnych!

EAGEA to 10 lat badań nad technologią i produktem w wyniku czego Uzyskano Brakujące Ogniwo w ŁAŃCUCHU ZDROWIA dzięki polepszeniu komunikacji komórek. Rezonans Kwantowy poprawia działanie DNA poprzez usunięcie przyczyn ich słabego sygnału zaburzonego przez stres i zatrute chemią środowisko (jedzenie, wodę, powietrze) oraz polem elektromagnetycznym z coraz większej ilości urządzeń elektrycznych wokół Ciebie (sieć komórkowa, WiFi, mikrofale i inne.)
Wszelkie spożywane produkty, napoje oraz suplementy i lekarstwa, które mają służyć poprawie Twojego Zdrowia muszą być strawione i rozprowadzone do komórek a na tym ostatnim etapie są wchłaniane przez membranę komórkową w bardzo ograniczonym zakresie.
Tych problemów nie ma energia emitowana z produktów wytworzonych dzięki najnowszej Kwantowej Technologii Rezonansowej QRT, która to dociera do wnętrza komórki i oddziałuje na mitochondria i DNA. Poprawia też komunikację międzykomórkową. Dawki skoncentrowanej energii zdrowia wchłaniane są przez komórki w takich ilościach jakie są potrzebne i bez skutków ubocznych!

Więcej w dziale PYTANIA I ODPOWIEDZI